googlef178138e7e636fa1.html
top of page
Str8_Panorama9_1.jpg

NODOTS

EKSPLUATĀCIJĀ

ATTĪSTĪBĀ

Atrašanās vieta: Strēlnieku iela 8 , Rīga, Latvija
Nekustamā īpašuma tips: daudzdzīvokļu māja

Kopējā platība:                14874.5 kv.m

Terases:                            1273.2 kv.m 

Autostāvvieta:                 2397.2 kv.m

Dzīvokļu skaits:               75


Statuss: nodots ekspluatācijā

loft_edited.png

Lofts&Rosegold - dzīvojamais kvartāls, kur noteicošais ir dzīves stils, kur formai ir krāšņi jāatspoguļo saturs.
 

Radot mūsdienu arhitektūras veidolus, kas nākotnē varētu kļūt par 21. gadsimta mākslas pieminekļiem, mēs ļoti rūpējamies par pilsētas vēsturi. Tādēļ mēs saglabājam sākotnējo Lofts ēkas izskatu, kas ir izpildīts svinīgā neorenesanses stilā. Lofts ēka ar ķieģeļu fasādi, kas rotāta ar pilastriem, pusapaļiem izliektiem logiem un dekoratīvām nišām, ar 5 un 6 metrus augstiem griestiem apartamentos Rīgas klusajā centrā kļūva par vienīgo "loft" dzīves stila piemēru tīrā veidā.

Ietvaram mēs esam izvēlējušies tieši rozā zeltu, jo tas ir krāšņs un silts metāls, kas ļauj atklāt tā akmens mistiskās īpašības, ar kuru tas ir savienots. Rosegold dzīvojamā ēkā tiks izveidoti 75 dzīvokļi ar terasēm, balkoniem un savu privāto teritoriju.

Vienkāršā cilvēka, kas netiecās pēc jaunākajām tendencēm un vēlmes būt pirmajam, laimes sajūtu cilvēki dēvē dažādi: dāņi - hygge, zviedri - lagom, japāņi - ikigai, bet krieviski tas nozīmē mājīgums, sirsnība, svētlaime. Latviešiem ir ļoti silts vārds - Mājot (tiešā vārda nozīmē - "būt mājās"), turklāt, tam ir ļoti plaša nozīme. Tā nav tikai vieta, kur smelties spēkus, tas ir dvēseles stāvoklis. Būt mājās - nozīmē izjust dzīvi īpaši stipri, piepildīties ar esamības prieku, būt laimīgam.

Mājot - tie ir mātes apskāvieni, tā ir saskare ar tuviem draugiem, karsta sacepuma aromāts, tas ir, sēžot pie kamīna, pāršķirstīt vecu bilžu albumus un stāstīt smieklīgus stāstus, tas ir pleds, zāļu tēja un sveces, kas darinātas pašrocīgi.

Lofts&Rosegold projektam ir Skandināvu dvēsele - tā ir būtne, kas apvieno, tajā ir jūtams dvēseliskais siltums. Mājas sienas mūs sasilda un sniedz mums patvērumu, un brīnumainā veidā māja nodod mums siltumu un maigumu, kas piepilda mūsu sirdis un nomierina prātu. Mūsu māja - dzīvības enerģijas, sirdsmiera un pārliecības avots. Tieši "būt mājās" stāvoklis atklāj mūsos spēju sapņot.

Par Lofts&Rosegold sirdi un Skandināvu stila filozofijas iemiesojumu kļūva galvenā ēkas halle-vestibils, kura platība ir 220 m2, un griestu augstums - 4,20 metri. Interjers ir piesātināts ar galveno ideju - divu atšķirīgu arhitektūras stilu ēku apvienojumu vienā veselā, kvartāla iedzīvotāju apvienojumu ar tiem, kas ir izvēlējušies kreatīvu vidi savam biznesam.

Aukstā ziemas vasarā, zvaigžņotā vasarīgā augusta naktī, Rosegoldīgā rudenī vai ziedošā pavasarī halle kļūva par kvartāla iedzīvotāju pievilkšanās un komunikācijas centru. Mūsdienīgais dizains, ķieģeļu sienas laukumi, fona mūzika, aromāts, kas radīts speciāli šai mājai, īpašā uzmanība, kas veltīta pat vissīkākajām detaļām, laika un gadsimtu nobīdes, un apziņa, ka no šejienes nav vēlēšanās aiziet, un pats galvenais, ka nav jāaiziet, jo tu esi Mājās.

bottom of page