googlef178138e7e636fa1.html
top of page
B8.jpg

PĀRDOTS

ATTĪSTĪBĀ

Vieta: Vācija, Berlīne, Kopenika 
Nekustamā īpašuma veids: dzīvojamais kvartāls
Apbūves platība:  69 000 m2
Statuss: pārdots pirms būvniecības uzsākšanas

whitelabel_products_k1_edited.jpg

Mēs cenšamies piešķirt īpašu nozīmi mājām, kas būs
dzīvo mūsu iedzīvotāji. Ekosfēras dzīvojamais rajons nav tava ierastā dzīvesvieta, bet gan mainīga cilvēka vide, kas atkal saista tevi ar dabu, sniedz iespēju dot savu ieguldījumu bērnu audzināšanā un nodrošina veselīgu un rekreatīvu dzīvesveidu visai ģimenei.
Dzīvojamais rajons "Ekosfēra" ir jauns redzējums par pilsētnieka un dabas mijiedarbību, paraugs rūpīgai attieksmei pret dabu un energoresursiem, līdz ar to arī pret tur dzīvojošo veselību un bagātību.
Dzīves izvēle "Ekosfērā" nozīmē alternatīva dzīvesveida izvēli, ko var raksturot kā pretstatu mūsdienu dominējošajam individuālismam materiālismam.
un patērnieciskums. Šī inovācija efektīvi risina tādas globālas problēmas kā klimata pārmaiņas, vides piesārņojums, resursu trūkums, kā arī sociālās problēmas, kas mūsdienās ir īpaši aktuālas. Ekosfēras koncepcijas pamatā ir plāni veidot videi draudzīgu sabiedrību.
draudzīga pilsētvide, kurā mežs (daba) un lauksaimniecība saplūst ar pilsētvides struktūrām.
Ekosfēra ir veidota uz divām pamatvērtībām: ilgtspējīga apdzīvota vieta un veselīgs dzīvesveids. Katra no šīm vērtībām ietver dažādus aspektus, kas kopā veido ilgtspējīgu, ilgtermiņa pilsētvidi.

bottom of page