googlef178138e7e636fa1.html
top of page
code_logo_final.png

VIESNĪCAS atkodēšana  -  ir pirmais interaktīvā dzīvesveida viesnīcu tīkls 4 - 4+* līmenī.  Katra viesnīca ir individuāla, taču visas DeCODE HOTEL viesnīcas vieno detalizēta koncepcija, kas iemiesota, izmantojot instrumentus, kuru pamatā ir 5 cilvēka maņas, tās ir: redze, oža, tauste, garša, dzirde.

VIESNĪCAS atkodēšana  ir atjaunots ģenētiskais kods vietai, kur atrodas viesnīca, kas izstāstīts viesnīcas viesiem ar mūsdienu arhitektūras un dizaina tehnikām: ar koka, stikla un betona palīdzību!  

INTERACTIVE HOTEL ir pastāvīga divvirzienu komunikācija un mijiedarbība ar viesi, izmantojot īpašu pieeju apkalpošanas un mārketinga komunikācijām.  

 

DeCODE HOTEL vienmēr:
Tas sevī koncentrē visu, kas reprezentē pilsētu no labākās puses, simbolizē tās garšu. Pievilcības vieta pilsētas viesiem un iedzīvotājiem, vieta saziņai, vieta atpūtai un darbam,
  vieta ir jaunu ideju, tendenču un partnerību katalizators.
Vieta unikālām izstādēm, spilgtiem pasākumiem un neparastiem koncertiem. Punkts pilsētas kartē, kur visiem JĀBŪT, un būt šeit ir solis uz priekšu. Atrodas pilsētas vēsturiskajā / biznesa / tūrisma un / vai kultūras centrā. Atpazīstams pēc mūsu konceptuālajām fasādēm. Slavens ar neaizmirstamu interjeru. Mīlēts par unikālu, personalizētu pieeju apkalpošanai.

Юрмала

JŪRMALA

Рига

RĪGA

Нью Йорк

NY

TELPA IR VELTĪTA  AL PACINO

TELPA IR VELTĪTA  VERE WANG

TELPA IR VELTĪTA YEHUDI  MINUKHIN

Берлин

BERLĪNE

ATTĪSTĪBĀ