googlef178138e7e636fa1.html
top of page
9.jpg
La mer.jpg

PROJEKTS

PĀRDOTS

INVESTORS 

GRIBĒJA

ATTĪSTĪBĀ

Atrašanās vieta: Dubaija, AAE
Nekustamā īpašuma tips: dzīvojamais kvartāls un viesnīca


Zemes gabals:           65 963 kv.m

Dzīvojamā platība:   38 452 kv.m

Ēkas apjoms:             63 899 kv.m

Terases:                      7 252 kv.m


Statuss: koncepta detalizācijas stadijā

DeCode World_main tiser_2022.png

Kulta kvartāls, kas atrodas La Mer South pussalas teritorijā Dubaijā, ir izcilas atrašanās vietas apvienojums ar privātu pludmali un pieeju jūrai, skaistiem panorāmas  skatiem un absolūti unikālu projektu. R.evolution komanda, uzņēmuma vadītāja un projekta koncepta autoraAlekseja Zagrebeļnija vadībā arhitektūras un dizaina valodā dekodē leģendārus cilvēkus – atspoguļojot to dzīvesstāstus ēku fasādēs un interjeros.

 

Kvartālu veido:

  •  DeCode Hotel ar 13 000 m2 GFA (150 numuriem) un vairākiem restorāniem, kafejnīcām, bāriem un pludmales bāriem, SPA un trenažieru zāli un citiem infrastruktūras elementiem, kas sniedz nepārspējamu apkalpošanas līmeni un neaizmirstamu pieredzi gan viesnīcas klientiem, gankvartāla iedzīvotājiem. Šī viesnīca ir pasaulē pirmā imersīvā DeCode viesnīca, kas piedāvā unikālu pieredzi, iepazīstinot un ļaujot kvartāla viesiem  izbaudīt viņu mīļāko leģendu pasauli.

 

  •  Legend Residence, ar kopējo platību 20 000 m2 GFA, ietver 5-7 ēkas un villas. Katra no ēkām ir veltīta izcilai personībai, leģendai– tie ir spilgtākie cilvēces ģenētiskā koda pārstāvji, , kuru dzīvesstāsti reflektējasēku arhitektūrā, interjerāun labiekārtojumā.

 

 

 Viena no būtiskākajām kvartāla priekšrocībām ir tā kamerveidīgā attīstība. Ēkas ir piecstāvīgas un to platība nepārsniedz 2800-4000 m2;

bottom of page