googlef178138e7e636fa1.html
top of page
zen1.jpg
zen.jpg

ATTĪSTĪBĀ

PROJEKTS

PĀRDOTS

PROJEKTS

PABEIGTA

Atrašanās vieta: Zentenes iela 21, Rīga, Latvija
Nekustamā īpašuma tips: daudzdzīvokļu māja
Būvniecības apjoms: kv.m.
Dzīvokļu skaits:
Statuss: nodots ekspluatācijā

1326648285_edited.png

CityZEN ir dzīvojamā vide, ko jūs iemīlēsiet un kur jutīsiet to, ka jūs mīl. Tās ir divas 7 un 2 stāvus augstas ēkas, kas atrodas Zentenes ielā 21, dabīgā vienu hektāru lielā parkā 10 minūšu brauciena attālumā gan no Rīgas centra, gan arī Jūrmalas. Ceļš līdz ēkām ved caur kastaņu aleju, visapkārt valda zaļā daba – koki, kas neskarti auguši desmitiem gadu, kopti zālāji, lieliski iekārtoti bērnu rotaļu laukumi un pikniku vietas. Panorāmas lifti un logi, kas sniedzas no grīdas līdz pašiem griestiem, kā arī jumtu terases ļauj mājā ienākt dabas harmonijai. Abas ēkas savieno autentisks japāņu dārzs, kura iekopšanai tika īpaši uzaicināts profesionāls dārzkopis, kas vairākus gadus ir stažējies Japānā.
City Zen nav nekā nejauša: katra sīkākā detaļa ir radīta atbilstoši kopējiem priekšstatiem par organisku un harmonisku vidi. Svaigs gaiss, daudz zaļuma un gaismas, tajā pašā laikā izmantojot modernākos tehnoloģiskos risinājumus, rada pavisam jaunu priekšstatu par dzīvi Rīgā.
R.evolution pieder projekta ideja, kompleksa koncepcijas izstrāde, tiesības piesaistīt investorus un pilna projekta vadība. Šobrīd komplekss ir nodots ekspluatācijā un visi dzīvokļi ir pārdoti

bottom of page