googlef178138e7e636fa1.html
top of page
_mg_6289_1211485607_edited.jpg
204940535.jpg

Atrašanās vieta:  Jūrmala, Latvija
Nekustamā īpašuma veids:  dzīvokļu māja
Būvniecības apjoms:  sq.m. 
Dzīvokļu skaits:  
Statuss:   nodots ekspluatācijā

Проект 365: Элитные апартаменты в Риге

PROJEKTS
IR PĀRDOTS

ATTĪSTĪBĀ

Atrašanās vieta: Jūrmala, Latvija
Nekustamā īpašuma tips: daudzdzīvokļu māja
Būvniecības apjoms: 40 000 kv.m.
Dzīvokļu skaits:
Statuss: nodots ekspluatācijā

13292338563_edited_edited.png

Kompānijas R.evolution City uzdevums bija minimalizēt izvēlētās būvniecības vietas trūkumus un izstrādāt projekta koncepciju. Darba procesā arhitektu biroja Sīlis, Zābers & Kļava arhitekti radīja mājokļus tiem, kas nepieņem standarta risinājumus, tipveida projektus un šablonus.
Ēkas dubultā fasāde harmoniski iekļaujas vidē un uzsver kūrortpilsētas Jūrmalas īpatnības. Pirmais ēkas 365 fasādes slānis imitē priedes koku, līdzinoties priežu mežam, un rada aizsargātības izjūtu. Spilgtā fasādes ritmika piešķir ēkai dzīves ritējuma izjūtu, bet neparastā jumta konstrukcija, kas atgādina putna spārnu, liecina par tiekšanos augšup. Mājas attīstībā tēls tiek vēl vairāk paspilgtināts, izmantojot īpašu ēkas fasādes fragmentu apgaismojumu un mainīgus attēlus, kas tiek projicēti uz pagalmā esošas stikla sienas virsmas.
Labākā arhitektu biroja profesionāļu pārdomātais koplietošanas telpu un dzīvokļu plānojums garantē 365 iemītniekiem maksimāli komfortablu dzīves vidi. Ēkas 365 teritorijā ir saglabāts koka namiņš, kurā manāmas jūgendstila formas un detaļas – Jūrmalas kultūrvēsturiskais mantojums. Šajā 20. gadsimta sākumā celtajā koka būvē ir izvietotas visas zemstrāvas un ēkas apsardzes sistēmas, kā arī apgaismojuma vadības sistēmas.
Ēkas 365 iekšpagalmā ir izveidots teleports, kas mājas iemītniekiem katru dienu ļauj atrasties vietā, ar kuru saistītas visintīmākās atmiņas, vai arī pastaigāties pa sen pie sevis aicinošās pilsētiņas noslēpumainākajiem stūrīšiem. Teleports ir īpaši tonētas stikla sienas (12x18 metri) konstrukcija, kurā iekļauts Baltijas valstīm unikāls projektors, kas uz sienas projicē īpaši izvēlētu fotogrāfiju attēlus, kuras uzņemtas dažādās pasaules valstīs. Šīs ilūzijas tēlu pastiprina īpašs fasādes apgaismojums un dizaineru veidoti apgaismes risinājumi.
Māja 365 būvniecības posma gaitā ir pārdota kā investīciju projekts. Šobrīd ēka ir nodota ekspluatācijā un tiek pārdoti dzīvokļi.

bottom of page