googlef178138e7e636fa1.html
top of page
code_logo_final.png

VIESNĪCAS atkodēšana  -  ir pirmais interaktīvā dzīvesveida viesnīcu tīkls 4 - 4+* līmenī.  Katra viesnīca ir individuāla, taču visas DeCODE HOTEL viesnīcas vieno detalizēta koncepcija, kas iemiesota, izmantojot instrumentus, kuru pamatā ir 5 cilvēka maņas, tās ir: redze, oža, tauste, garša, dzirde.

VIESNĪCAS atkodēšana  ir atjaunots ģenētiskais kods vietai, kur atrodas viesnīca, kas izstāstīts viesnīcas viesiem ar mūsdienu arhitektūras un dizaina tehnikām: ar koka, stikla un betona palīdzību!  

INTERACTIVE HOTEL ir pastāvīga divvirzienu komunikācija un mijiedarbība ar viesi, izmantojot īpašu pieeju apkalpošanas un mārketinga komunikācijām.  

 

DeCODE HOTEL vienmēr:
Tas sevī koncentrē visu, kas reprezentē pilsētu no labākās puses, simbolizē tās garšu. Pievilcības vieta pilsētas viesiem un iedzīvotājiem, vieta saziņai, vieta atpūtai un darbam,
  vieta ir jaunu ideju, tendenču un partnerību katalizators.
Vieta unikālām izstādēm, spilgtiem pasākumiem un neparastiem koncertiem. Punkts pilsētas kartē, kur visiem JĀBŪT, un būt šeit ir solis uz priekšu. Atrodas pilsētas vēsturiskajā / biznesa / tūrisma un / vai kultūras centrā. Atpazīstams pēc mūsu konceptuālajām fasādēm. Slavens ar neaizmirstamu interjeru. Mīlēts par unikālu, personalizētu pieeju apkalpošanai.

Юрмала

JŪRMALA

ATTĪSTĪBĀ

L E G E N D A R N E

L I C H N O S T I

V Y R M A L E

14533426.jpg
Скачать презентацию

Vija Fricevna Artmane
-
  Padomju Latvijas teātra aktrise un
kino. PSRS tautas mākslinieks.

Рига

RĪGA

L E G E N D A R N E

L I C H N O S T I

RĪGĀ

233351902.jpg
Скачать презентацию

Jesaja Berlīne -  filozofs,  ideju vēsturnieks  Eiropā no  Vico  pirms tam  Plehanovs  īpašu uzmanību pievēršot  Apgaismība ,  romantisms ,  sociālisms  Un  nacionālisms , krievu literatūras un filozofiskās domas tulkotājs, viens no mūsdienu pamatlicējiem  liberāls  politiskā filozofija .

Нью Йорк

NY

TELPA IR VELTĪTA  AL PACINO

TELPA IR VELTĪTA  VERE WANG

TELPA IR VELTĪTA YEHUDI  MINUKHIN

ATTĪSTĪBĀ

L E G E N D A R N E

L I C H N O S T I

ŅUJORKĀ

Скачать презентацию

Alfredo Džeimss "Al" Pačīno -  Amerikāņu aktieris, režisors un scenārists. Slavenākais ar savām gangsteru lomām - Maikls Korleone Frensisa Forda Kopolas triloģijā "Krusttēvs" un Tonijs Montana Braiena De Palmas filmā "Scarface".

Берлин

BERLĪNE

ATTĪSTĪBĀ